Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zgadzam sięArtykuły

Wynajem czy kupno mieszkania? Co bardziej się opłaca?

Każdy z nas prędzej czy później stanie przed tym dylematem. Wynająć mieszkanie i cieszyć się niezależnością? Czy może jednak wybrać kupno mieszkania, nawet jeśli wiąże się to z koniecznością wzięcia kredytu hipotecznego? Nie da się niestety udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Obie opcje mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Podjęcie decyzji o zakupie bądź najmie mieszkania powinno być poprzedzone głęboką analizą i rozważeniem obu możliwości.

Zobacz więcej

Budowa domu - jak przebiega ten proces?

Każdy marzy o własnym kawałku ziemi i swoim miejscu na świecie. Przez lata poznajemy nowe zakątki i odkładamy pieniądze, aby móc spędzić resztę życia w tym najlepszym dla nas miejscu.

Zobacz więcej

Sprzedaż nieruchomości

Sprzedaż nieruchomości jest na pewno niełatwą decyzją, którą należy dobrze przemyśleć. Osoba decydująca się na sprzedaż musi być świadoma wszystkich formalności, które są wymagane na poszczególnych etapach. W tym celu dobrze jest skorzystać z pomocy osoby specjalizującej się w sprzedaży, aby szczegółowo poznać cały proces i dobrze się przygotować.

Zobacz więcej

Wynajem krótko i długoterminowy

Wraz z rozwojem turystyki można zauważyć prężny rozwój najmu krótkoterminowego. Ludzie, którzy decydują się na odbywanie podróży coraz częściej zamiast rezerwować pokój w hotelu, decydują się na wynajęcie mieszkania od osoby prywatnej. Związane jest to z większym poczuciem swobody - kuchnia, ogród czy balkon jakie często znajdują się w prywatnych posiadłościach sprawiają, że każdy w takich warunkach poczuje się komfortowo, a może i nawet jak we własnym domu

Zobacz więcej