Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zgadzam sięFAQ

 • Dlaczego warto nam zaufać ?

  Projekt "Added Value" powstał w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi przy jednoczesnym zachowaniu najbardziej konkurencyjnych cen. Wywodzimy się z branży nieruchomości, w której działamy od ponad dekady. Pozwoliło to nam zebrać olbrzymie doświadczenie, którym chcemy dzielić się z naszymi klientami. Specjalizujemy się w najmie długoterminowym, a nasz pierwszy wspólny projekt - "Idealny Najem", zebrał mnóstwo bardzo pozytywnych opinii . W związku z sukcesem inicjatywy "Idealny Najem", zdecydowaliśmy się poszerzyć skalę naszych działań, aby dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców.

  Jaki jest koszt pośrednictwa?

  Koszt pośrednictwa ustalany jest indywidualnie, jednocześnie zapewniamy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku

  Czy obejrzenie nieruchomości wiąże się z jakimiś opłatami?

  Oglądanie nieruchomości jest bezpłatne

  Co wchodzi w zakres usług "Added Value" ?

  W celu zapoznania się z naszymi usługami, zachęcamy do kliknięcia w zakładkę Biuro Nieruchomości

  Ile trwa sprzedaż nieruchomości?

  Jest to zależne od wielu czynników, a każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie.

  Czy prezentacja nieruchomości może odbyć się bez mojej obecności ?

  Całą procedurę przeprowadzi za Państwa opiekun danej nieruchomości. Nie muszą się Państwo niczym przejmować.

  Czy negocjują Państwo cenę w moim imieniu?

  Oczywiście, negocjujemy ceny w imieniu Naszych klientów, jednak zawsze ostateczna decyzja należy do Państwa

  Czy biuro jest ubezpieczone?

  Biuro posiada ubezpieczenie cywilno-prawne 

  Czy posiadacie licencję pośrednictwa?

   Prowadzimy swoją działalność w oparciu o licencję zawodową o numerze 22 646.

  Gdzie umieszczają Państwo ogłoszenia mojej nieruchomości?

  Posiadamy dostęp do wszystkich wiodących portali internetowych, zajmujących się sprzedażą nieruchomości

  Czy pomagają Państwo w rozwiązywaniu problemów natury prawnej nieruchomości?

  Tak, współpracujemy blisko z adwokatami oraz notariuszami, dzięki którym żaden problem natury prawnej nas nie przeraża

 • Dlaczego warto nam zaufać ?

  Przez dekadę działań na lubuskim rynku nieruchomości, udało się nam zdobyć zaufanie dużego grona inwestorów. Głęboko wierzymy, że dzięki sieci kontaktów, które zgromadziliśmy przez lata, będziemy Ci w stanie pomóc znaleźć partnera biznesowego, bądź inwestora, którego szukasz. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami może otworzyć przed Tobą nowe możliwości, chcemy pomóc Ci w otwarciu nowego, upragnionego biznesu, bądź znacznie zwiększyć jakość oferowanych przez Ciebie usług, oraz poszerzyć obszar działalności w firmach już istniejących.

  Czy udzielone przeze mnie informacje będą przechowywane w bezpieczny sposób ?

  Do przechowywania danych osobowych podchodzimy z należytą troską, oraz najwyższym profesjonalizmem. Więcej w naszej "polityce prywatności"

  Jak długo będę czekać na odpowiedź , po wysłaniu zgłoszenia?

  Każda sytuacja jest rozpatrywana indywidualnie. Przy naszych analizach staramy się wziąć pod uwagę jak najwięcej czynników. Możemy jednak zapewnić, że nie potrwa to dłużej niż siedem dni.

  Dlaczego pytania w ankiecie są tak szczegółowe?

  Staramy się wziąć pod uwagę jak najwięcej zmiennych. Do swoich analiz podchodzimy bardzo skrupulatnie. Jeżeli mamy próbować pomóc wystartować danemu pomysłowi, pomóc zebrać na niego kapitał, to musimy w niego wierzyć całym sercem.

  Dlaczego mój pomysł nie przeszedł pierwszego etapu?

  Twój pomysł nie spełnił wystarczającej ilości założonych kryteriów weryfikacyjnych. Z dużym prawdopodobieństwem możemy stwierdzić, że obecna faza koncepcyjna Twojego pomysłu, wymaga jeszcze odrobiny pracy. Proszę wziąć pod uwagę, że pierwsze dwa etapy naszego procesu są całkowicie bezpłatne.

  Czy mogę wysłać swój pomysł na biznes drugi raz ?

  Jak najbardziej ! Pamiętaj, że jedynym kosztem po Twojej stronie w pierwszych dwóch etapach jest czas, który poświęcisz na opracowanie swojej koncepcji. Miej na uwadze, że im więcej tego czasu poświecisz, oraz im bardziej rzetelnie podejdziesz do opracowywania swojej koncepcji, tym większa szansa , że się nią zainteresujemy i spróbujemy Ci pomóc.

  Czy mogę zrezygnować ze współpracy?

  Oczywiście. Możesz wycofać się w każdym momencie trwania pierwszych dwóch etapów. Nasze działania cechuje pełna transparentność oraz uczciwość, jeśli coś Ci się nie spodoba możesz od razu zrezyngować z dalszej współpracy, bez żadnych ukrytych kosztów.

  Jak wygląda trzeci etap?

  W trzecim etapie będziemy aktywnie szukali finansowania Twojego pomysłu. Zaproponujemy współpracę inwestorom, bądź potencjalnym partnerom biznesowym, którzy w naszej ocenie mogą być nim zainteresowani. Musimy mieć pewność, że Twój pomysł nadaje się do realizacji. Reputacja jest dla nas bardzo istotna, nie zamierzamy sprzedawać innym marzeń bez pokrycia.

  Jakie są korzyści po stronie "Added Value" ?

  Powiększamy naszą bazę kontaktów oraz ludzi, którzy nam zaufali. Zwiększamy swoją rozpoznawalność na lokalnym rynku, dbając jednocześnie o reputację. Jeśli chodzi o korzyści finansowe, to będą one po naszej stronie tylko i wyłącznie wtedy, kiedy uda nam się znaleźć dla Ciebie inwestora bądź partnera biznesowego.