Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zgadzam sięO NAS

Projekt "Added Value" to firma o bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości, działająca na lokalnym rynku od ponad dekady. Naszym celem jest zapewnienie klientom najwyższej jakości obsługi przy jednoczesnym zachowaniu najbardziej konkurencyjnych cen .

Nasz zespół posiada olbrzymie doświadczenie, które chcemy wykorzystać, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Specjalizujemy się w pośrednictwie w transakcjach kupna oraz sprzedaży nieruchomości. Obszarem naszej działalności jest województwo Lubuskie oraz Dolnośląskie.

Nasze Biuro Nieruchomości zapewnia także kompleksową obsługę kredytową na terenie województwa Lubuskiego oraz Dolnośląskiego.

Added Value skutecznie realizuje również projekty deweloperskie.

Jako firma działająca zgodnie z obowiązującymi przepisami, posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami wydaną przez PFRN. Ponadto, wszystkie transakcje zawarte za pośrednictwem naszej firmy są objęte Ubezpieczeniem od Odpowiedzialności Cywilnej.

Dzięki naszemu profesjonalizmowi, zaangażowaniu i transparentności w działaniu, dążymy do budowania trwałych relacji z naszymi klientami oraz zapewnienia im satysfakcji i bezpieczeństwa podczas realizacji ich wymarzonych celów związanych z własną nieruchomością.

 

Rafał Budnik

Współzałożyciel marki "Idealny Najem" . Prezes oraz główny pomysłodawca marki "Added Value". W "Added Value" odpowiada za projekty deweloperskie


Jarosław Gąsiorowski

Opiekun nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem w branży, zaufanie klientów zdobył przede wszystkim ciężką pracą oraz nieposzlakowaną opinią w środowisku. W "Added Value" odpowiedzialny za pośrednictwo przy transakcjach kupna oraz sprzedaży nieruchomości a także wyszukiwaniu okazji inwestycyjnych dla klientów.Wojtek Chodkiewicz

Doradca klienta i pośrednik w handlu nieruchomościami.
Skuteczny i profesjonalny, dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb każdego klienta. W "Added Value" odpowiedzialny za pośrednictwo przy transakcjach kupna oraz sprzedaży nieruchomości.


Grażyna Hoffmann

Opiekun nieruchomości. Posiada wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych dla firm z sektora MŚP oraz dla osób fizycznych z funduszy krajowych. Zaufanie, które zdobyła jest efektem jej osobistego zaangażowania i profesjonalnego podejścia do pracy. W "Added Value "odpowiedzialna za zarządzanie, doradztwo oraz pośrednictwo w transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości.Patryk Markisz

w Added Value odpowiedzialny za wynajem nieruchomości.
Krzysztof Zapolski

Współzałożyciel marki "Idealny Najem" oraz "Added Value".


Marta Wyciszkiewicz

Niezależny ekspert finansowy od 2009 roku. Korzystając z wieloletniego doświadczenia pomoże w wyborze i uzyskaniu najtańszego rozwiązania na rynku. Wspiera w procesie pozyskiwania kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz firmowych. Towarzyszy podczas wszystkich etapów, szukając najlepszych rozwiązań.


Piotr Fromont

Pośrednik ubezpieczeniowy, który zaufanie klientów zdobył dzięki profesjonalnemu podejściu oraz wieloletniej współpracy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi. W Added Value zajmuje się pomocą w doborze najlepszego ubezpieczenia na rynku, dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta.