Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zgadzam sięO NAS

Projekt "Added Value" powstał w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi-kupna/sprzedaży nieruchomości przy jednoczesnym zachowaniu najbardziej konkurencyjnych cen. Wywodzimy się z branży nieruchomości, w której działamy od ponad dekady. Pozwoliło to nam zebrać olbrzymie doświadczenie, którym chcemy dzielić się z naszymi klientami. Specjalizujemy się w najmie długoterminowym kawalerek, domów, pokoi oraz kwater pracowniczych, a nasz pierwszy wspólny projekt - "Idealny Najem", zebrał mnóstwo bardzo pozytywnych opinii . W związku z sukcesem inicjatywy "Idealny Najem", zdecydowaliśmy się poszerzyć skalę naszych działań  o Biuro Nieruchomości , aby dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców i zapewnić im pomoc w procesie kupna mieszkań, domów, działek, kawalerek oraz sprzedaży nieruchomości. Do naszej oferty dołączyliśmy także kredyty- zapewniamy kompleksową obsługę kredytową na terenie województwa Lubuskiego.

Cechuje nas przede wszystkim uczciwość, determinacja oraz pasja - kochamy naszą pracę, każdego dnia starając się wykonywać ją coraz lepiej. Swoje usługi świadczymy na terenie całego województwa lubuskiego.

Głównym obszarem naszych działań jest powiat świebodziński, ale działamy również w innych miastach:  Świebodzin, Sulechów, Nowa Sól, Międzyrzecz oraz Gorzów Wielkopolski. Klientom zapewniamy komfort oraz pełne bezpieczeństwo. Prowadzimy swoją działalność w oparciu o licencję zawodową o numerze 22 646, a transakcje zawarte za pośrednictwem firmy, objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.


 

Rafał Budnik

Współzałożyciel marki "Idealny Najem" . Prezes oraz główny pomysłodawca marki "Added Value". Odpowiedzialny za pośrednictwo przy transakcjach kupna oraz sprzedaży nieruchomości oraz wyszukiwanie okazji dla potencjalnych inwestorów.


Paweł Wierbik

Założyciel oraz Prezes marki "Idealny Najem", świadczącej usługi najmu długoterminowego na terenie województwa Lubuskiego. W "Added Value" jest odpowiedzialny za największe transakcje, w których liczy się przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, elastyczność oraz kreatywność.


Jarosław Gąsiorowski

Opiekun nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem w branży, zaufanie klientów zdobył przede wszystkim ciężką pracą oraz nieposzlakowaną opinią w środowisku. W "Added Value" odpowiedzialny za pośrednictwo przy transakcjach kupna oraz sprzedaży nieruchomości a także wyszukiwaniu okazji inwestycyjnych dla klientów.


Patryk Markisz

Posiada długoletnie doświadzczenie w branży budowlanej.
W Added Value odpowiada za procesy remontowo-budowlane.
Krzysztof Zapolski

Współzałożyciel marki "Idealny Najem" . W "Added Value" odpowiedzialny za dział biznes.


Adam Szperlak

Specjalista ds. kredytów hipotecznych z kilkunastoletnim stażem pracy.Skutecznie pomógł kilkuset klientom w uzyskaniu najkorzystniejszej oferty na rynku. Zawsze stawia obiektywne i profesjonalne porady przekazane w miłej atmosferze i wzajemnym szacunku. W "Added Value" odpowiedzialny za bezpieczne przejście przez cały proces kredytowy.