Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zgadzam sięO NAS

Projekt "Added Value" powstał w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi-kupna/sprzedaży nieruchomości przy jednoczesnym zachowaniu najbardziej konkurencyjnych cen. Wywodzimy się z branży nieruchomości, w której działamy od ponad dekady. Pozwoliło to nam zebrać olbrzymie doświadczenie, którym chcemy dzielić się z naszymi klientami. Specjalizujemy się w najmie długoterminowym kawalerek, domów, pokoi oraz kwater pracowniczych, a nasz pierwszy wspólny projekt - "Idealny Najem", zebrał mnóstwo bardzo pozytywnych opinii . W związku z sukcesem inicjatywy "Idealny Najem", zdecydowaliśmy się poszerzyć skalę naszych działań  o Biuro Nieruchomości , aby dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców i zapewnić im pomoc w procesie kupna mieszkań, domów, działek, kawalerek oraz sprzedaży nieruchomości. Do naszej oferty dołączyliśmy także kredyty- zapewniamy kompleksową obsługę kredytową na terenie województwa Lubuskiego.

Cechuje nas przede wszystkim uczciwość, determinacja oraz pasja - kochamy naszą pracę, każdego dnia starając się wykonywać ją coraz lepiej. Swoje usługi świadczymy na terenie całego województwa lubuskiego.

Głównym obszarem naszych działań jest powiat świebodziński, ale działamy również w innych miastach:  Świebodzin, Sulechów, Nowa Sól, Międzyrzecz oraz Gorzów Wielkopolski. Klientom zapewniamy komfort oraz pełne bezpieczeństwo. Prowadzimy swoją działalność w oparciu o licencję zawodową o numerze 22 646, a transakcje zawarte za pośrednictwem firmy, objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.


 

Rafał Budnik

Współzałożyciel marki "Idealny Najem" . Prezes oraz główny pomysłodawca marki "Added Value". W "Added Value" odpowiada za projekty deweloperskie


Paweł Wierbik

Założyciel oraz Prezes marki "Idealny Najem", świadczącej usługi najmu długoterminowego na terenie województwa Lubuskiego. W "Added Value" odpowiada za projekty deweloperskie.


Jarosław Gąsiorowski

Opiekun nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem w branży, zaufanie klientów zdobył przede wszystkim ciężką pracą oraz nieposzlakowaną opinią w środowisku. W "Added Value" odpowiedzialny za pośrednictwo przy transakcjach kupna oraz sprzedaży nieruchomości a także wyszukiwaniu okazji inwestycyjnych dla klientów.Wojtek Chodkiewicz

Doradca klienta i pośrednik w handlu nieruchomościami.
Skuteczny i profesjonalny, dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb każdego klienta. W "Added Value" odpowiedzialny za pośrednictwo przy transakcjach kupna oraz sprzedaży nieruchomości.


Grażyna Hoffmann

Opiekun nieruchomości. Posiada wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych dla firm z sektora MŚP oraz dla osób fizycznych z funduszy krajowych. Zaufanie, które zdobyła jest efektem jej osobistego zaangażowania i profesjonalnego podejścia do pracy. W "Added Value "odpowiedzialna za zarządzanie, doradztwo oraz pośrednictwo w transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości.Patryk Markisz

w Added Value odpowiedzialny za wynajem nieruchomości.
Krzysztof Zapolski

Współzałożyciel marki "Idealny Najem" oraz "Added Value".


Marta Wyciszkiewicz

Niezależny ekspert finansowy od 2009 roku. Korzystając z wieloletniego doświadczenia pomoże w wyborze i uzyskaniu najtańszego rozwiązania na rynku. Wspiera w procesie pozyskiwania kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz firmowych. Towarzyszy podczas wszystkich etapów, szukając najlepszych rozwiązań.


Piotr Fromont

Pośrednik ubezpieczeniowy, który zaufanie klientów zdobył dzięki profesjonalnemu podejściu oraz wieloletniej współpracy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi. W Added Value zajmuje się pomocą w doborze najlepszego ubezpieczenia na rynku, dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta.